Незабутня подорож до Карпат.

Цей рік видався багатим на враження. Незабутньою стала подорож до казкових Карпат на Різдво, де учні ліцею разом з вчителями Святобатько С.М. та Шевченко І.О. поринули в сувору красу гірського пейзажу. У цьому краю, де села розкидані на великі відстані одне від одного, де до деяких будинків веде вузенька стежка серед крутих гір, де сумними звуками сповіщають про радість і горе жалібні звуки трембіти, живуть давні гуцульські традиції, які дбайливо оберігають і передають з покоління в покоління місцеві жителі. Там течуть кришталеві води гірських річок. У Яремчі навіть взимку не замерзає водоспад.

Учні відвідали озеро Синевир , яке найсправді являється одним із найгарніших в Україні. Перлина Карпат, яку обов’язково треба побачити хоч раз у житті, щоб відчути всю красу цього краю. Яскраву і пахучу влітку та заворожуюче-спокійну, кришталеву, наче гірське повітря – взимку.

Дивовижна, надзвичайно мальовнича, первозданна природа довкола створює справді унікальну атмосферу, яку просто таки неможливо забути.

/Files/images/kankuli/karpati/P80110-111531.jpg

/Files/images/kankuli/karpati/P80110-124959.jpg