Шановні батьки!

Для того щоб діти реалізували свій потенціал в житті, їм потрібні як хороші вчителі, так і повна підтримка з боку родини.

ВИ МОЖЕТЕ ЧЕКАТИ ВІД НАШОГО ЛІЦЕЮ:

• доброзичливу атмосферу, яка сприяє участі вас в якості партнерів в освіті дитини;

• шанобливе доброзичливе ставлення з боку працівників школи;

• своєчасне і грамотне реагування на запитання, що вас хвилюють;

• інформацію про те, як допомогти дітям виконувати домашні завдання і підтримувати навчання вдома.

Ми запрошуємо вас стати партнером вчителів та інших працівників школи.

Навички, досвід і життєві обставини кожного з батьків або членів сім'ї різні. Тому кожен з нас по-різному бере участь, надає підтримку і доповнює освіту наших дітей.

Самий елементарний вид участі сім'ї - це подбати, щоб дитина щодня відвідувала школу, добре виспалась, з'їла корисний для здоров'я сніданок, і щоб вона була в школі в належному вигляді.

Якщо у батьків є достатньо енергії і часу для добровільної допомоги школі або для роботи з батьківським комітетом, це є цінним внеском в роботу школи.

А найважливіше, що можуть зробити батьки, щоб допомогти дітям досягти успіхів у школі - це приділяти успіхам у навчанні великої уваги. Існує багато способів показати дитині, яке велике значення ви надаєте освіті.

o Щодня читайте разом з дитиною.

o Виділіть один і той же час і місце для щоденного виконання домашніх завдань.

o Знайте, що вивчає ваша дитина. Вивчіть щось нове самі.

o Подбайте про те, щоб ваша дитина висипалася кожну ніч і досить добре снідала перед школою.

Підтримуйте зв'язок зі школою

o Інформуйте школу про потреби вашої дитини.

o Встановіть і регулярно підтримуйте контакт з класним керівником вашої дитини. Якщо у вас є час, допомагайте класному керівнику.

o Систематично перевіряйте: домашні завдання дитини, відвідуваність і успіхи в навчанні.

o Реагуйте на всі повідомлення зі школи.

o Беріть участь в шкільних зборах, заходах і зустрічах із вчителями.

o Допомагайте вчителям знаходити індивідуальний підхід до вашої дитини.

o Залучайте і навчайте інші сім'ї для формування групи активних батьків.

СТАНЬТЕ активними батьками

o Дізнайтеся, як функціонує шкільна система і як захищати інтереси всіх дітей.

o Станьте членом комітетів або рад, відповідальних за прийняття рішень в школі.

o Беріть активну участь в роботі батьківського комітету школи.

o Займайтеся суспільною підтримкою освіти.

o Будьте обізнані про закони з питань освіти.

o Вивчайте літературу з педагогіки, психології та фізіології, що відповідає віку дитини.

o Дякуйте людям, організаціям, що підтримують освіту та школи.

o Запрошуйте жителів громади на шкільні свята.

Як вирішити проблемні ситуації у школі?

Батькам іноді необхідно поговорити з учителем з приводу успішності, міжособистісних відносин або труднощів у навчанні дитини. Наші вчителі будуть раді спілкуванню з батьками і можливості допомогти успішному навчанню вашої дитини.

Якщо Ви хочете поговорити по телефону або зустрітися з вчителем, ви можете зателефонувати до адміністрації школи (746-09-76) та залиште для вчителя повідомлення або домовтеся про зустріч.

Якщо проблема не буде вирішена, зверніться за допомогою до адміністрації школи.

ЗОЛОТІ ПРАВИЛА

• Знайте шкільні правила.
• Відвідуйте батьківські збори.
• Відвідуйте всі наради з приводу вашої дитини, на які вас запрошує школа.
• Активно беріть участь у шкільному житті своєї дитини.
• Беріть участь у житті школи.

Чим більша частка участі сім'ї у навчанні дітей, тим більших успіхів ці діти досягають у школі, і в житті.

Школа та сім'я - це ті середовища, де людина повинна вчитися творити добро. Давайте це робити РАЗОМ!!!

Давайте будувати успішну школу разом!