Інформація про наш ліцей

У цьому році виповнюється 134 рік від дня заснування і 20 років від дня існування Будянського ліцею.

Спочатку це була перша в селищі Буди школа, яка мала невелику площу. Вісімдесят п`ять років вона працювала в дві зміни. Багато поколінь жителів селища тоді єднала спільна мрія про нову, простору, сучасну школу. Але, не дивлячись на важкі умови навчання, з іі пенатів вийшла ціла плеяда відомих людей, які прославили наше селище і школу далеко за межами України. 125 її випускників були нагороджені золотими й срібними медалями.

Тринадцять років тому збулася давня мрія односельчан. Школа отримала нове приміщення і новий статус. Сьогодні ми не просто школа, ми – ліцей. Наші учні навчаються в одну зміну, в сучасному приміщенні, яке обладнане відповідно до новітніх умов, отримують профільну підготовку.

Вчителі ліцею беруть участь у професійних конкурсах і отримують високі показники, діляться узагальненим педагогічним досвідом зі своїми колегами.

В ліцеї створено умови для творчого розвитку природних обдарувань дітей. Позашкільною освітою в різних гуртках, секціях та клубах охоплено 330 учнів. До роботи залучено 50 учнів пільгових категорій, 1 учень з особливими потребами, 2 учня, що стоять на обліку підвищеної педагогічної уваги.

Активно здійснюється робота з обдарованою учнівською молоддю. Учні ліцею постійно беруть участь і стають переможцями районних олімпіад, беруть участь у конкурсі МАН України. Наші ліцеїсти є постійни ми учасниками обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Мають чимало нагород та призові місця.

Сьогодні ліцей має класні кімнати й кабінети, обладнані у відповідності до нормативних вимог, є свій комп`ютерний клас та всі необхідні умови для всебічного розвитку дітей. Ліцей працює за кабінетною системою, в одну зміну, яку так довго чекали колись і діти, і батьки, і вчителі.

Ми пишаємося тим, що маємо змогу навчатися і працювати у такому закладі, як наш ліцей.