Охоплення дітей позашкільною освітою у 2019/2020 н.р.

З метою організації позакласної, позашкільної роботи та дозвілля школярів, з метою залучення учнів до позакласної роботи, розвитку в учнів художньо-естетичних, краєзнавчих, спортивних нахилів, в Будянському ліцеї працює велика кількість гуртків та клубів за інтересами.

Так шкільні клуби за інтересами поділяються на предметні, туристсько-краєзнавчі, еколого-натуралістичні, спортивні, технічні, школи лідерів, ІКТ.

На базі Будянського ліцею працює 10 предметних клубів за інтересами, 1 туристсько-краєзнавчий, 1 еколого - натуралістичний, 2 спортивних, 2 технічних та 1 гурток ІКТ.

На базі ліцею добре розвинена й позашкільна освіта, так 90 учнів ліцею відвідують гурток «Краєзнавець», від районного центру дитячої та юнацької творчості, шаховий гурток від Мереф’янської ДЮСШ відвідують 48 учнів.

Учні ліцею відвідують гуртки за рахунок культури, від Будянського Будинку культури: драматичний гурток " Театр "Ч"" - 7 учнів; театральний гурток " Разом" - 16 учнів, вокальний гурток -5 учнів; гурток " Бісерна флористика" - 14 учнів, студію сучасного танцю "Лада" - 25 учнів ліцею, ; Студію східного танцю " Бейліз" - 12 учнів. Клуб спортивної боротьби «Самбо» відвідують 12 учнів, у секції по " Бойовому багатоборʼю" від ХРОФВСМ займаються -14 учнів ліцею. Учні нашого ліцею також навчаються в Будянській дитячій школі народного мистецтва, так керамічне відділення відвідують -35 учні, а в хоровому класі - 10 учнів ліцею.

Велика кількість учнів займається роботою учнівського самоврядування, учні беруть активну участь в організації та проведенні загально селищних свят, районних зустрічей ветеранів та волонтерів.

Так позашкільною та позакласною роботою охоплено 291 учень ліцею, що становить 81 % охоплення від загальної кількості учнів в ліцеї. Всі діти пільгових категорій та учні, що потребують підвищеної педагогічної уваги охоплені позакласною та гуртковою роботою стовідсотково.

Охоплення учнів позашкільною освітою

№ з/п Зміст Місце проведення Час проведення Клас Відповідальний
1 Заняття керамічної студії в дитячій школі народного мистецтва. Дитяча школа народного мистецтва Згідно графіка 1-10 Пянида Л.Є.
2 Заняття хорового класу в дитячій школі народного мистецтва Дитяча школа народного мистецтва Згідно графіка 1-8 Конарєв В.О.
3 Заняття клубу " Краєзнавець" Будянський ліцей Згідно графіка 3-11 Безрукова Т.М.
4 Заняття клубу зі спортивної боротьби самбо Стадіон Згідно графіка 1-9 Кирильчук А.В
5 Заняття шахового гуртка Приміщення поч. школи Згідно графіка 1-9 Ткаченко Є.О.
6 Заняття драматичного гуртка " Театр "Ч"" Будянський БК Згідно графіка 1-11 Котолупова А.
7 Заняття вокального гуртка Будянський БК Згідно графіка 5-9 Тимченко Г.
8 Заняття гуртка "Бісерна флористика" Будянський БК Згідно графіка 3-11 Орищенко А.О.
9 Заняття студії сучасного танцю " Лада" Будянський БК Згідно графіка 2-9 Гаврилець А.С.
10 Заняття студії бального танцю "Юлія" Будянський БК Згідно графіка 2-9 Онєгіна Ю.М.
11 Заняття студії східного танцю " Бейліз" Будянський БК Згідно графіка 2-8 Діденко М.

/Files/images/pozashklna_osvta/DSC00321.JPG

/Files/images/pozashklna_osvta/DSC01928.JPG