Закріплення працівника ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Харківського відділу поліції головного управління національноої поліції в Харківській області за Будянським ліцеєм

На виконання листа Харківського РВ ГУМВС України в Харківській області № 20241 від 31.10.2013 та з метою реалізації положень угод про співпрацю, забезпечення взаємодії між працівниками кримінальної поліції у справах дітей та педагогічною, учнівською і батьківською громадськістю за Будянським ліцеєм Харківсько районної ради Харківської області закріплений працівник ювенальної превенціїі:

ПОСАДА, П.І.Б.:Оперуповноважений майор Піроженко Віталій Олександрович

АДРЕСА:м. Мерефа, вул. Дніпропетровська. 211, каб. № 5 тел. 748-73-50

(http://kharkivskyi-rv.net.ua) - електрона адреса, яку можуть використовувати як діти, так і батьки, вчителі, для направлення запитань та пропозицій щодо організації профілактичної роботи у школах

електронна адресу Управління КМСД МВС України:ditypolice@mvs.gov/ua