Дистанційне навчання в період воєнного часу

Освітній процес для учнів 1-11 класів, на період воєнного стану, проходить у дистанційному режимі синхронно та асинхронно (в залежності від ситуацій, вчителі самостійно коригують проведення уроків)

Зв`язок з учнями та батьками триває у месенджерах через класних керівників, про всі зміни повідомляється.

Під час дистанційного навчання учні 1-11 класів навчаються за розкладом 2023/2024 навчального року.

В освітньому процесі ліцею використовуються наступні освітні сервіси й платформи:

В ліцеї створено окремий домен на платформі G Suite for Education від Google, доступний для учнів та вчителів ліцею.

У хмарному середовищі учителі викладають відеозаписи уроків та презентації зі своїми коментарями, які доступні учням ліцею в будь-який час.

За допомогою цього сервісу здійснюється он-лайн навчання, проводяться онлайн-консультації, створюються та виконуються завдання з усіх видів перевірочних і самостійних робіт, передбачених навчальними програмами.

Посилання на курси учні отримують автоматично при реєстрації на платформі.

При підготовці до ЗНО учні можуть користуватися наступними матеріалами:

- Український центр оцінювання якості освіти

- Всеукраїнська школа онлайн

- Курси з підготовки до ЗНО на платформі - PROMETHEUS

- ОСВІТА.ua- підготовка до ЗНО

- Тренувальне он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО (переваги- тренування за темами)

- Портал Akademia пропонує школярам чи не найбільшу кількість безкоштовних курсів для підготовки до ЗНО, зокрема курс з математики

- Правила поведінки під час дистанційного навчання

- Правила безпечного користування Інтернетом

- Електронні версії підручників