Вимоги щодо відвідування навчальних занять в ліцеї.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Питання відвідування учнями школи є сьогодні надзвичайно важливим,тому нагадуємо,що згідно з Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684, дитина не може пропускати заняття без поважної причини:

1) Учні, які тимчасово не відвідували заклад освіти, надають медичну довідку чи письмове пояснення батьків або осіб, які їх замінюють, про причину відсутності на заняттях, які зберігаються в особовій справі учня протягом навчального року.

2) Відсутність через поважні причини має бути підтверджена усно (батьки мають повідомити до школи не пізніше початку 1-го уроку), а надалі – надати документ, що підтверджує причину пропуску.

3) У випадку запланованої тривалої відсутності (оздоровлення під час навчання, сімейні обставини, інші причини) батьки учня мають заздалегідь надати адміністрації заяву з визначенням терміну та причини відсутності, до якої додаються копії документів – путівки, авіаквитків тощо.

4) Факт запізнення та довчасного закінчення занять (наприклад, через призначене на певний час відвідування лікаря) також має супроводжуватись письмовим поясненням батьків (заздалегідь).

Пояснювальна записка

від _____________________________________________________________________________.

(прізвище, ім'я, по-батькові матері або батька)

Моя дитина ____________________________________________________________________,

(прізвище, ім'я дитини)

учень/учениця ________ класу Будянського ліцею Південної міської ради,

була відсутня на заняттях з _____._____ по _____._____20___року з причини__________

Прошу вважати цю причину поважною.

Я свідомий щодо батьківської відповідальності стосовно вчинків, здоров'я та життя дитини.

____._____.20____р. ________________

(підпис)

5) Звертаємо Вашу увагу на те, що у випадку, коли дитина не приходить на навчання впродовж десяти днів підряд з невідомих або без поважних причин –заклад освіти зобов’язаний невідкладно повідомити про це відповідний територіальний орган національної поліції та службу у справах дітей.

БАТЬКИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА НАВЧАННЯ, ВИХОВАННЯ І РОЗВИТОК ДІТЕЙ