Інформація про Будянський ліцей

Харківської районної ради Харківської області

2020/2021 навчальний рік

Рік заснування 1890
В. о. директора ліцею Передерій Марія Андріївна - освіта вища, за фахом учитель початкових класів.
Контингент учнів У 2020/2021 навчальному році у ліцеї навчається 419 учнів, з них – 1-4 класів – 185, 5-9 класів – 180, 10 – 11 класів – 54. Випускників 11-го класу – 32 учнів.
Мова навчання Українська.
Профільне навчання У 2020/2021 навчальному році в 10, 11-х класах поглиблено вивчаються предмети: українська мова та література, зарубіжна література
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 34 педагогів, з них – 28 мають вищу освіту, 3 – середню спеціальну, 2 – базову вищу. Вищу кваліфікаційну категорію мають 5 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 14, ІІ кваліфікаційну категорію – 5, категорію «спеціаліст» – 8. Науковий ступінь має 1 вчитель.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів (185 учні) та дітей пільгових категорій - 13. За рахунок батьківських коштів харчується 50 учні.
Творчий потенціал Педагоги ліцею мають публікації методичних розробок у фахових виданнях: вчитель початкових класів Бурим Н.С. у інтернет-виданні «Всеосвіта» опублікувала 4 роботи;
Цибулько О.В.: ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасний рух України» (1–2жовтня 2018 року, м. Дніпро), Всеукраїнська науково-практична конференція (22листопада 2018 року, м. Харків)
Гурткова робота В ліцеї працюють 10 шкільних клубів за інтересами, 1 художньо-естетичний гурток, 1 туристсько-краєзнавчий, 1 еколого-натуралистичний, 2 спортивних, 2 технічних.
Підвіз учнів та вчителів У 2020/2021 навчальному році здійснюється підвіз шкільним автобусом 21 учня та 6 вчителів.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 24 навчальних кабінета, 3 комп’ютерних класи (33 ПК), кабінети практичного психолога, охорони праці, методичний, медичний; спортивна та актова зала; 2 бібліотеки; читальна зала; їдальня; спортивні майданчики. Бібліотечний фонд налічує: 14998 примірників художньої та навчальної літератури, у тому числі 12022 підручників.
Досягнення учнів ·Дипломом відділу освіти нагороджена учениця 7-А кл.Данченко К. за І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку на протипожежну тематику у номінації «Художня творчість»
·Олійник В., учениця 5 кл., за ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку на протипожежну тематику у номінації «Художня творчість»
·Салова О. , учениця 10 кл., за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
·Мікітишина П., учениця 8-А кл., за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
·команда Будянського ліцею, яка посіла ІІ місце в міжшкільному етапі Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків
·танцювальний колектив «Арт-Стиль», який посів ІІ місце у фестивалі дитячої та юнацької творчості «Дивограй» за напрямком «Хореографія»
·тріо «Україночка», яке посіло ІІ місце у фестивалі дитячої та юнацької творчості «Дивограй»
·Театр «Драм-Там» за ІІІ місце у фестивалі дитячої та юнацької творчості «Дивограй»