ТРАДИЦІЇ НАШОГО ЛІЦЕЮ

В.О.Сухомлинський був переконаний у тому, що «…кожна школа повинна мати своє обличчя і свої звичаї, традиції, свої свята».
Наш ліцей славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.
Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа.Вона буде жити тоді,коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У ліцеї проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.
- СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА.

Навчальний рік починається з Дня Знань, коли на загальношкільній лінійці першокласникам урочисто надається звання - ЛІЦЕЇСТ! Як правило на лінійці першокласників вітають одинадцятикласники та проводжають на перший у їхньому житті урок, передаючи таким чином естафету найменшим школярам.

/Files/images/IMG_1362.jpg

- ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ.
Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують всі учні ліцею. У День вчителя учні та вчителі ліцею міняються ролями. Члени учнівської ради в цей день стають господарями ліцею: складають розклад уроків, проводять уроки, контролюють весь процес.

- CВЯТО ОСЕНІ.

Це свято дарує можливість відчути та побачити красу, щедрість рідної природи, радість; відтворити емоції через музику, рухи, вірші. Для когось осінь - сумна пора, але не для нашого ліцею. Кожен клас отримує завдання і готується до заходу: готує музичні номери, загадки, таночки й найголовніше поробки з овочів, фруктів та природного матеріалу, букети квітів. У результаті свято проходить весело, цікаво.
/Files/images/osenniy_bal/IMG_6404.JPG

/Files/images/osenniy_bal/P9230116.JPG

- ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛІЦЕЮ.
Щороку у листопаді двері ліцею відкриті для всіх випускників та учителів, для яких наш ліцей був колись другою домівкою. В цей день запрошуються колишні випускники, ветерани педагогічної праці. Для гостей педагогічний колектив та учні ліцею готують концертну програму. На сцені ліцею лунають добрі спогади про вчителів, жартівливі ігри, пісні. Наприкінці свята - обов’язково фотографія на пам’ять.

/Files/images/yubiley_shkolyi/IMG_2629.jpg

/Files/images/yubiley_shkolyi/IMG_2631.jpg

- НОВОРІЧНИЙ БАЛ.
Це найочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших ліцеїстів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А старшокласники готують святковий новорічний вогник, після якого розважаються на дискотеці.

/Files/images/ng/DSC_0859.JPG

- СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ.
8 Березня- день весни, день квітів та посмішок. Вітання приймає жіноча половина ліцею. Святковий концерт для вчителів, дівчат класу та матусь готують всі - від початкової школи до випускників.

- СВЯТО ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ " ЗОРЯНИЙ ОЛІМП".

На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті, спортивних змаганнях.

/Files/images/zoryaniy_olmp/2015/зоряний олімп1.JPG

- СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА.
Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, виноситься Державний Прапор України, і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

- СВЯТО ВРУЧЕННЯ АТЕСТАТІВ ПРО ЗДОБУТТЯ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ. ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР ДЛЯ УЧНІВ 11 -х КЛАСІВ.

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор ліцею, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

/Files/images/vipuskn/1.jpg

- СВЯТО ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКІВ "ПРОЩАВАЙ, ШКОЛО!"

Традиції ліцею зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.